برای مشاوره در زمینه طراحی و راه اندازی وبسایت
و همچنین سفارش وبسایت با شماره زیر تماس بگیرید

0922-429-459-4


و یا از طریق ایمیل زیر موارد مورد نیاز خود را برای ما
ارسال نمایید

berangweb@gmail.comمشاوره و سفارش وب سایت
BestCSS Web Gallery

Design Nominees

Boostlizer

Mail : Berangweb@gmail.com   |  Tel :  +98 0922 429 459 4 

خدمات برنگ وب / طراحی وبسایت
1.طراحی وبسایت های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، خدماتی ، آموزشی، مشاوره و پزشکی با گرافیک اختصاصی که ظاهری منحصر به فرد را برای یک وبسایت به نسبت سایت های مشابه ایجاد می کند.
2.برای هر وب سایت به نسبت نوع کار آن و امکانات مورد نیاز صاحب وبسایت ، ایده پردازی می شود و چندین طرح مناسب مد نظر قرار میگیرد و توسط گروه برنگ بررسی می شود و در نهایت بهترین ایده در کوتاه ترین زمان ، اجرا می شود.
3.پشتیبانی 24 ساعته از وبسایت ها در صورت بروز مشکل از مهم ترین ارکان برای برنگ وب می باشد.
4.ارسال فایل متنی برای صاحب وبسایت که در آن ، تمامی بخش مورد نیاز برای بروزرسانی وبسایت ، توضیح داده می شود.
5.به صورتی هفتگی یا ماهانه از تمامی مطالب و پایگاههای داده وبسایت ، توسط تیم پشتبانی برنگ وب ، بک آپ گرفته می شود که اطلاعات سایت همیشه در دسترس بماند

 

 

 

 

 

 

 

خدمات برنگ وب / سئو و بهنیه سازی وبسایت
سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.
تمامی وبسایت های طراحی شده توسط گروه برنگ وب ، با رعایت تمام نکات استاندارد موجود در سئو ، راه اندازی می شوند.
پس از فعال شدن وبسایت ، مشاوره هایی از طرف تیم ما با صاحب وبسایت برای هر چه بهتر شدن رتبه سایت در نتایج موتورهای جستجوگر ،انجام می شود.

 

 

 

 

 

 

 

خدمات برنگ وب / طراحی رسیپانسیو
طراحی وبسایت های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، خدماتی ، آموزشی، مشاوره و پزشکی طراحی ریسپانسیو یا واکنش گرا برای واکنش سایت نسبت به تغییر دستگاه های مختلف مانند تبلت، موبایل، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند و همچنین تغییر رزولوشن ها مورد استفاده قرار می گیرد.
در چند سال اخیر ، طراحی ریسپانسیو جایگزین طراحی پرتال جداگانه برای موبایل شده است و اکنون یکی از مهمترین ویژگی های یک وبسایت کامل می باشد.

 

 

 

 

 

 

 

خدمات برنگ وب / عکاسی
عکاسی اختصاصی برای وبسایت های شخصی و یا وبسایت هایی که نیاز به معرفی محصولات در وبسایت دارند
یک وبسایت خوب ، از نظر ما ، وبسایتی است که طراحی منحصر به فردی داشته باشد ، در وب سایت های شخصی که ملاک معرفی یک شخص و زندگینامه او است ، داشتن این گرافیک و طراحی اختصاصی دیداری، آن وبسایت را چندین برابر جذاب تر می کند
همچنین در وبسایت های فروشگاهی که ملاک فروش محصول است ، داشتن عکس های با کیفیت از محصولات در جذب مشتری و فروش بالای آن محصول ، تاثیر بسیاری دارد
یکی از خدمات مهم برنگ وب ، عکاسی اختصاصی از آن شخص با توجه به ایده پردازی هایی که برای طراحی گرافیک سایت انجام شده است ،می باشد
تیم برنگ وب با در اختیار داشتن تجهیزات حرفه ای عکاسی و استفاده از عکاسان حرفه ای ، این امکان را به مشتریان خود می دهد که برای وبسایتشان عکس اختصاصی داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 

عکاسی برای وبسایت

PHOTO
GRAPHY
طراحی
ریسپانسیو

RESPON
SIVE
DESIGN
سئو و
بهینه سازی

SEO &
OPTIMI
ZATION
طراحی و
توسعه
وبسایت

WEB DESIGN
AND
DEVELOP
MENT